چرا آسانسور من

آسانسور من یک برند با مجموعه کاملی از اطلاعات، خدمات و قطعات است و شما با مراجعه به این سایت و این مجموعه می توانید اطلاعات کاملی راجع به قطعات مختلف آسانسور، پله برقی، بالابر و هر چیزی را که مربوط به این صنعت باشد، پیدا کنید؛ همچنین می توانید راجع به نصب و طریقه تولید آن قطعه و حتی تاریخچه آن محصول، ویژگی های منحصر به فردش و ویژگی های کلی اش اطلاعات مناسبی کسب نمایید.

شما می توانید راجع به کالایی که قصد استفاده از آن را دارید، ابتدا اطلاعات دقیقی به دست آورید که این امر با مراجعه به این سایت در کمترین زمان ممکن، راهنمایی مرحله به مرحله و مشاوره برای خرید محصول مورد نظر با توجه به بودجه ای که دارید، میسر خواهد بود.

این انتخاب بسیار بهتر از این است که یک محصول را بر اساس گفته یک شخص دیگر انتنخاب کنید که شاید مورد نیاز شما نباشد و اینکه شما با صرف آن هزینه بتوانید محصولات بهتری را خریداری نمایید اما به شرطی که اطلاعات لازم در مورد کالای مورد نظر خود را به دست آورید.

تماس با ما

ما این اطلاعات را در سایت برای شما قرار داده ایم و بعد از ثبت نام در سایت شما را به سمت خریدی مطمئن راهنمایی می کنیم

این قابلیت، توانایی اصلی و کلیدی این مجموعه است زیرا در فروشگاه های دیگر که به صورت اینترنتی یا فیزیکی هستند، کمتر می توانید اطلاعات کامل و جامعی را برای محصول مورد نظر پیدا کنید و معمولاً این اطلاعات محدود به اطلاعات درج شده در کاتالوگ و بدون توضیح اضافی راجع به آن محصول هستند اما در سایت ما می توانید با استفاده از پرسش مطلع شوید که امکاناتی که نیاز دارید در آن محصول وجود دارد یا خیر.

یکی از ویژگی های اساسی این سایت این است که شما می توانید هر کدام از قطعات یک محصول را که نمی توان در هر جایی پیدا کرد، در این مجموعه بیابید و یا حتی اگر موجود نباشد، آن را سفارش دهید و بعد از اینکه قطعه موجود گردد، به شما اطلاع داده خواهد شد.

در صنعت ممکن است که یک قطعه یا پیچ کوچک باعث از کار افتادن یک آسانسور و خطرآفرینی شود لذا شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به چندین مغازه و فروشگاه، محصول مورد نیاز خود را در مجموعه آسانسور من پیدا کنید و چنانچه این محصول موجود نبود، درخواست دهید تا مجموعه ما این کار را برای شما انجام داده و دقیقاً کالایی را که مد نظر شما است و با همان ویژگی ها به دست شما برساند.

قیمت مناسب محصولات

در سایت های دیگر ممکن است شما را به سمت محصول مشابهی راهنمایی کنند اما در این سایت محصولی کاملاً متناسب با نیازهای شما معرفی خواهد شد و چنانچه قیمت هم اندکی بالاتر باشد، باز هم به صرفه است.

تهیه و ارسال کالا

کالایی که شما فکر می کنید کمیاب است، ممکن است کمیاب نباشد اما دسترسی به آن سخت بوده و یا شرکت مرتبط با آن را پیدا نکنید تا این کالا را از آنجا خریداری نمایید. ما می توانیم این کالا را چنانچه موجود باشد به صورت آنی برای شما ارسال کنیم و اگر موجود نباشد، در کمترین زمان ممکن این کالا را برای شما پیدا کنیم و حساسیت این کار زمانی مشخص می شود که یک آسانسور در یک مجتمع مسکونی دچار خرابی شود و شما با استفاده از سایت ما می توانید این زمان خرابی را به حداقل برسانید.